Meie privaatsuspoliitika

Advokaadibüroo Concordia OÜ veebilehel concordia.ee (“Leht”) ei koguta ega kasutata mingeid andmeid, mis võiksid teid või seadet, millelt te Lehte külastate, isiklikult tuvastada. Välja arvatud loomulikult juhtudel, kui te otsustate meiega ühendust võtta, saates meile Lehel toodud võimaluste abil e-kirja. Niisugustel juhtudel me loomulikult saame teie kohta teada teatud isiklikke andmeid, nagu nt teie nimi ja/või e-posti aadress, nagu te need meile annate.

Me kasutame oma Lehel ka mõnda üksikut küpsist (cookie), et jälgida Lehel toimuvat ja koguda teatud informatsiooni. (Küpsised on tarkvarafailid, mis salvestatakse Lehe poolt teie brauseri kaudu teie seadmesse. Te võite oma brauseri nii seadistada, et brauser keeldub küpsiste salvestamisest või küsib alati teilt selleks luba.) Täpsemalt kasutame me Lehel ainult külastussessiooni ülalhoidmise ja Google Analytics’i toimimiseks vajalikke küpsiseid. Mitte ükski nendest küpsistest ei kogu ega anna meile mingeid teie isikuandmeid.

Me võime oma privaatsuspoliitikat aeg-ajalt kaasajastada. Kuna meil ei ole kasutajatele selle kohta eelnevate teadete saatmiseks muid praktilisi võimalusi, on ainsaks mõistlikuks võimaluseks see, et me avaldame siin veebilehel uue privaatsuspoliitika. Muudatused jõustuvad nende avaldamisel kohe. Seetõttu soovitame me seda lehekülge aeg-ajalt külastada, et olla kursis võimalike muudatustega meie privaatsuspoliitikas.

Kui teil on Lehe kasutamisel küsimusi oma isikuandmete või privaatsuse kohta, või küsimusi käesoleva privaatsus- ja küpsistepoliitika kohta, palun võtke meiega ühendust aadressil law@concordia.ee.